نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: انزوا و اضطراب وفشار روحی و درجا زدن

1256
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39925
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

انزوا و اضطراب وفشار روحی و درجا زدن

من یه دختر ۲۱ساله ام که توی انزوا با خانواده ام زندگی می کنم بدون داشتن روابط اجتماعی خاصی و حتی گفت وگوی درون خانواده که ناشی از درک متقابل باشه من اظطراب شدیدی دارم چند سالیه دچار آکنه شدید شدم و اعتماد به نفسم رو از دست دادم بااین که توی چند سال پیش دکتر رفتم تابان تاثیری نداشته و دچار اضافه وزن شدم و همچنین ۱ترم مرخصی ار دانشگاه و عقب افتادن از بقیه که باعث انزوای بیشترم شد ودوست صمیمی ندارم و بی درحال تلاش براش هستم ،توی خانواده ما همه دچار کمبود محبت و توجه هستن و به همین خاطر شرایط رقابتی وحسادت گونه است حتی پدرم برای توجه بیشتر با ما رقابت می کنه ،محبت معنی نداره وبه نیاز تفریح ما اهمیتی نمی دن ولی خود پدرم در سال چندین سفر می ره در حالی گه من هنوز امسال مسافرت نرفتم ،برادرم دچار افسردگی شدید و یک باز خودکشی کرده ،و این که در کل احساس اضطراب شدید می کنم ودر طول روز افکار زیادی میاد توی مغزم ،واین که یک نفر رو توی دانشگاه دوست دارم ولی می ترسم باوجود آکنه و ظاهر خیلی خوب اصلا به من توجهی نکنه و دارم درد می کشم ،درسم انگیزه بالایی دارم ولی وقتی توی خونه ام حالم بد می شه دچار جزو بحث شدید باخانواده ام همیشه سر حتی عوض کردن کانال تلویزیون ،به فکر اینک که برم خوابگاه تا یکم از این جو دور باشم و به درسم برسم وبرای آینده ام تلاش کنم ،ممنون می شم کمکم کنید راه حل درست رو پیدا کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : انزوا و اضطراب وفشار روحی و درجا زدن

سلام

جوش و آکنه از غلبه مزاج صفرا در خون بوجود میاد و برای متعادل کردن صفرا و از بین بردن جوش و آکنه بنظرم عرق کاسنی باید موثر باشه و اگه نشد باید حجامت کنید.

برا کم کردن وزن بهتر هست وعده ناهاررو حذف کنید و اینکه میگن رژیم بگیرید و شام رو حذف کنید روش خیلی اشتباهیه.

این لینک رو ببینید
    ویرایش توسط Experience : 01-13-2019 در ساعت 08:04 AM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : انزوا و اضطراب وفشار روحی و درجا زدن

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    قابل درک است که در شرایط فعلی از نظر روحی بهم ریختگی داشته باشید اما بعضی چیزها که امکان آن برای شما وجود دارد می توانید در آن تلاش کنید و شرایط بهتری را برای خودتان رقم بزنید مثلا رژیم برای بهتر شدن اندامتان یا ورزش کردن برای بهبود روحیتان و همچنین در مورد انزوای خود بهتر است به این نقطه توجه کنید که هرچقد شما از اجتماع دور تر شوید این انزوا بیشتر می شود و ترک کردن آن سخت تر سعی کنید به محیط دانشگاه برگردید و برای رسیدن به اهدافتان تلاش کنید در این مسیر می توانید با افراد زیادی در ارتباط باشید و از موقعیت های بهتری برخوردار باشید . در صورتی که واقعا شرایط خانه برای شما آرامش را به همراه نمی آورد و پر تنش محسوب می شود رفتن به خوابگاه می تواند یک ایده مفید باشد البته این بستگی به این دارد که بابت این موضوع نخواهید با خانواده درگیر شوید و این کار از نظر آنها نیز پذیرا باشد و مورد دیگر اینکه شرایط خوابگاه را در نظر داشته باشید چون شرایط خوابگاه نیز سختی های را دارا می باشد.
    برای بهبود شرایط روحیتان می توانید به صورت حضوری مراجعه به یک متخصص نیز داشته باشید تا در صورت امکان خانوادیتان نیز وارد این پروسه مشاوره شوند و شاید بتوان شرایط بهتری راتجربه کنید.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    02122354783
    شاد باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)